PAR MUMS

AP Energy ir uzņēmums ar bagātīgu 20 gadu pieredzi, kas sertificētu profesionāļu vadībā specializējas apkures sistēmu projektēšanā, nodrošinot gan sistēmas apkalpošanu, gan montāžu. Veicam katlu mājas uzstādīšanu un sniedzam resursu monitoringu un uzskaites sistēmas ieviešanu. Saviem klientiem pieejam individuāli, vienmēr piedāvājot atbilstošāko apkures sistēmas risinājumu, tādā veidā ietaupot gan ražošanas, gan pakalpojumu sniegšanas izmaksas. Mūsu virzību vada izpratne par tehnoloģiju inovācijām, energoefektivitātes nozīmi mūsdienu ekoloģiskajā un finansiālajā telpā. Esam ambiciozs uzņēmums ar degsmi, tiecamies uz vīziju pilnveidošanu un ideju attīstību. Viens no mūsu virzieniem ir kļūt par vadošo sadarbības partneri ar Baltijas lielākajiem ražošanas uzņēmumiem, veidojot komandu ar nozares labākajiem profesionāļiem. Augstu vērtējam kvalitatīvu darbu un efektīvu rezultātu. Mūsu interesēs ir sadarbība ilgtermiņā, tāpēc īpašu uzmanību pievēršam veiksmīgai klientu vajadzību izpildei.

Mēs izvēlamies siltumu, Tu AP Energy

Mūsu kvalifikācija:

trubas

mūsu mērķi un vīzija

Mūsu mērķis ir ātra un kvalitatīva klientu apkalpošana un tieša sadarbība ar uzņēmuma vadītājiem, jo uzskatām, ka veiksmīgas sadarbības atslēga ir ciešas saiknes izveidošana, kā arī tiešo pasūtītāju izglītošana mūsu pakalpojumu spektrā.

Mūsu vīzija ir kļūt par klienta pirmo un visefektīvāko izvēli, tikt vērtētiem kā uzticamiem un progresīviem sadarbības partneriem siltuma risinājumu ieviešanā. Tuvāko gadu laikā redzam sevi kā ilgstpējīgu un atpazīstamu nozares līderi ne tikai Latvijā, bet visā Baltijā.

frame