X

apkures sistēmas montāža


* - obligāti aizpildāmie lauki

Katlu māju un Enerģijas ražošanas ēku uzstādīšana

No projektēšanas līdz jaunai un lietošanai gatavai katlu mājai AP Energy ir jūsu labākais partneris - profesionāli inženieri, kvalificēts darba spēks un plaša iekārtu izvēle dos vislabāko risinājumu jūsu vēlmēm.

pieteikties
24/7 Serviss

AP Energy piedāvā ātru un responsīvu klienta atbalstu 24/7 , tehnisko palīdzību savlaicīgu problēmsituāciju risināšanai pat ārkārtas gadījumos. Katram klientam pieejam individuāli un ar atbilstošu risinājumu. AP Energy ir svarīgi sniegt servisu 24/7, jo esam pārliecināti, ka operatīva atbalsta sniegšana jebkurā situācijā ir veiksmīgas ilgtermiņa sadarbības pamatprincips.

pieteikties
Enerģijas ražošanas ēku remonts

Pat nelieli remontdarbi var kļūt par problēmu, ja tos neveic pieredzējusi un profesionāla komanda. Ar AP Energy katlu tehniķiem un inženieriem jūs varat būt pārliecināti, ka darbs vienmēr tiks veiksmīgi paveikts jau pirmajā piegājienā. Mūsu kvalificētais personāls sniegs godīgu novērtējumu par jūsu katlumājas stāvokli un atlikušo kalpošanas laiku, kā arī palīdzēs atrast piemērotāko risinājumu.

pieteikties
Industriālo degļu serviss

AP Energy nodrošina industriālo degļu servisu daudziem ražotājiem. Ja jūs izmantojat naftu, dabasgāzi vai cieto kurināmo, AP Energy ir risinājums tieši jums. Pasargājiet savu ražotni no katlu ārkārtas remonta – nodrošiniet to optimālu un nepārtrauktu darbību, izmantojot mūsu servisu. Efektivitāte = ietaupījumi.

pieteikties
Inženiertehniskie pakalpojumi

Mūsu inženieriem ir vairāku gadu pieredze dažādu dizaina standartu projektēšanā, reversajā projektēšanā, kā arī esam specializējušies katlu, tvaika un karstā ūdens spēkstaciju sistēmu, degvielas cauruļvadu un spiedtvertņu novērtēšanā.

pieteikties
“Zaļi”

Izpildiet stingrākos emisiju standartu prasības, uzlabojot esošās katla emisijas. AP Energy ir eksperti, kas palīdzēs gūt maksimālu labumu no jums pieejamā aprīkojuma. Likumdošana var likt jūsu esošajai iekārtai izpildīt jaunas standartu prasības - AP Energy nodrošina jūsu katlu atbilstību sertificētu speciālistu sniegtajiem dabasgāzes, cietā kurināmā un eļļas katlu degļa pakalpojumiem.

pieteikties